Açılışa Özel Seçili Ürünlerde 20% İNDİRİM * Sınırlı süre ile geçerlidir.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

5 yıllık tecrübesiyle Bora Koltuk, Yatak, Baza 1500m2 ’lik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Dünyada gelişen teknolojiyi, sektöre adapte etme misyonu doğrultusunda 2017 yılından bugüne Bora Yatak & Baza’nın sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübeyi, teknolojinin kalite, sağlık ve uyku konforu için kullanımı felsefesi ile yatak, baza sektöründeyiz.

Gücünü müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetinden alan, çevre dostu Bora Koltuk, Yatak, Baza…

Müşteri ve ihtiyaç beklentilerine uygun çözümleri, en hızlı şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak üzere uygun altyapı ve çalışma ortamları temin etmek, çevreye duyarlı olmak, daha iyi bir gelecek için, mükemmellik kültürünü yaşam biçimi haline getirdik. Doğaya ve insanlara faydalı ürünler ürettik…

HİZMETLERİMİZ

YATAK ÜRETİMİ

2017 yılında Ankara Siteler’de başladığımız yatak üretim faaliyetlerine, portföyümüzü genişleterek devam etmekteyiz. Vizyon olarak benimsediğimiz “Sağlıklı Yaşam” politikamız ile çağımızın hastalıklarına çözüm arayışı içerisinde bulunan ve kendi ile yarışır profesyonel ekibimiz sayesinde mutlu müşterilerimize kavuşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet politikamız sayesinde yerinde montaj, hızlı kargo ve kaliteli hizmet anlayışımızı en üst düzeyde sağlamaya devam etmekteyiz.

BAZA & BAŞLIK ÜRETİMİ

Yatak üretiminin yanı sıra baza ve başlık konseptlerimiz ile modern tasarımlarımız ile yatak keyfinize keyif katmaya devam ediyoruz. Trend modellerden oluşan kataloglarımıza satışa sunduğumuz ürünler bölümünden ulaşabilirsiniz.

MOBİLYA ÜRETİMİ

Turuncu Design olarak iş ortaklığımızı sürdürdüğümüz firmamız ile genç odası, oturma odası, koltuk takımı ve düğün paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargolama ve Ankara içi ücretsiz kurulum hizmetimiz ile kalitemizi değerli müşterilerimize yansıtmayı hedefliyoruz.